New Delhi, Delhi
GST No. 07AACCK2419C1Z1
Call 07949084032 84% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Clip Type | Glass Clip |
| Brand | Schuco |
| Clip Size | 25 mm |
| Seal Type | Rubber |
| Finish | Anodized |
| Material | Aluminum |
| Length | 35 mm |
| Mounting Type | Clip On |
| Width | 15 mm |
| Aluminum Grade | 6063 |
| Thickness | 5 mm |
| Color | Silver |
| Usage | Glass Fixing |
| Surface Treatment | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details