New Delhi, Delhi
GST No. 07AACCK2419C1Z1
Call 07949084032 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 sq ft
Product Brochure
| Panel Type | ALUMONIMUM |
| Panel Thickness | 2 mm |
| Coating Type | Powder Coated |
| Surface Finish | Wooden |
| Panel Width | 600 mm |
| Panel Length | 2400 mm |
| Application Area | Facade |
| Fixing System | Cassette System |
| Pattern | Plain |
View Complete details