New Delhi, Delhi
GST No. 07AACCK2419C1Z1
Call 07949084032 83% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 Piece
Product Brochure
| Profile Type | Handle Profile (J/C Profile) |
| Finish | Matt Black |
| Profile Width | 45 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Material | Aluminium |
| Standard Length | 3 Mtr (10 Ft) |
| Compatible Panel Thickness | 5 mm |
| Material Grade | Aluminium 6063 |
| Application | Cabinet Shutter |
| Compatible Accessories | Corner Connector / Joint |
View Complete details