New Delhi, Delhi
GST No. 07AACCK2419C1Z1
Call 07949084032 83% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 300 Kg
Product Brochure
| Outer Diameter | 19 mm |
| Wall Thickness | 0.8 mm |
| Length | 6 m |
| Unit Length | 12 m |
| Surface Finish | Mill Finished |
| Thickness | 2 mm |
| Alloy Grade | 6063 |
| Grade | 2000 Series |
| Temper | T6 |
| Shape | Rectangular |
| Size/Diameter | 3 inches |
Additional Information:
View Complete details