New Delhi, Delhi
GST No. 07AACCK2419C1Z1
Call 07949084032 84% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Kg
Product Brochure
| Size (Legs A x B) | 25x25 mm (1"x1") |
| Thickness | 3 mm |
| Leg Size | 25×25 mm |
| Angle Type | Equal Angle |
| Finish | Mill Finish |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Length | 6 Meter |
| Shape | L |
| Material | Aluminum |
| Color | Silver |
| Surface Treatment | plain |
| Design | L shape |
| Material Grade | 6063 T6 |
| Brand | jindal,domal,all |
Additional Information:
View Complete details